تبلیغات
زن و راز - یوگا , جادوی زیبائی و جوانی
سلامت و زیبایی

یوگا , جادوی زیبائی و جوانی

چهارشنبه 12 آبان 1389 02:11 ب.ظ

نویسنده : افسانه قربانی

 

همه خانمهای زیبا برای زیبایی خود راز مشترکی دارند. شما می توانید با کمی همت و دقت زیبایی خود را صد چندان کنید.سعی میکنم موثرترین و منطقی ترین راه را جهت بهبود وضعیت صورتتان به شما ارائه نمایم.

ورزش صورت روش طبیعی است که به صورت شما جوانی و زیبایی راهدیه میکند.شما با ورزش مداوم می توانید عضلات  صورتتان را طوری قوی کنید که چهره شما را حقیقتا جوان تر نشان دهد .

بهترین ورزش صورت برای زیبا نگهداشتن آن لبخند است یک لبخند بزرگ !!  دقت کنید خانمهایی که بیشتر میخندند جوانتر و زیباترند.!پس سعی کنید همیشه بخندید...

علاوه بر خندیدن شما میتوانید با انجام ورزش صورت بدون عمل جراحی ِبخیه یا استفاده از سلیکون قادرید ١٠ سال از سن خودبکاهید.یک فرد فیزیک بدن خود را با انتخاب عضله مناسب یکی پس از دیگری عوض می کنذ. شما میتوانید برای مثال چشمانی درشت تر, بینی مناسب تر و لبانی برجسته تر داشته باشید!

با کار کردن بر روی عضلات خود ,ِعضلات را قوی کرده و در نهایت تمام عضلات به کار گرفته می شود. اجرای صحیح ورزش صورت سبب افزایش جریان خون درپوست شده و در نتیجه رنگ پریدگی و زردرنگی جای خود را به چهره ای روشن تر می دهد.

معمولابعداز ٣ روز نتایج قابل محسوسی در صورت پدیدار می گردد.

 با گذشت سن عضله های صورت شل تر و درازتر میشوند. استخوانها ,عضله ها و چربی های زیر پوست صورت و هر جای دیگر بدن کوچکتر شده و پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و کم کم چین و چروکها شروع به نمایان شدن  میکنند.

تمرین:

چروکهای افقی روی پیشانی

سعی کنید پوست سر خود را روزی ١٠ بار به سمت پیشانی و برعکس حرکت دهید.

خطوط اطراف دهان

دهان خود را غنچه کنید و سپس تا جایی که ماهیچه اطراف دهانتان اجازه می دهد دهان را باز کرده و  به سمت راست بکشید و کلمه آآآرا بطور ذهنی تلفظ کنید وتا ١٠بشمارید همین کار را با سمت دیگر دهان انجام دهید .رویهمرفته روزی 6 تا 8 بار این حرکت را تکرار کنید.

برجسته نگهداشتن گونه

لبهای خود را به حالتی که قصد سوت زدن دارید نگه دارید و تا جاییکه ماهیچه های گونه اجازه میدهد لبهای خود را به جلو بکشید (درهمان ژست سوت زدن)تا ١٠ بشمارید و سپس , هم  دندانها وهم  لبها را روی هم بچسبانید و یک لبخند خیلی بزرگ بزنید!! یعنی  تا جایی که میتوانید گوشه های لبها را به سمت گوشها هدایت کنید . این حرکت را هم در هر حالت ١٠ ثانیه نگهدارید و روزی ۶ با رتکرار کنید.

صاف کردن چروکهای ریزروی صورت

گونه های خود را تا جایی که میتوانید پر از باد کنید (کمی درد را در لپها احساس کنید) تا ١٠ بشمارید و سپس ناگهان باد را به بیرون پرتاب کنید .روزی ۶ بار را فراموش نکنید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -
Powered by Abzarak.com