تبلیغات
زن و راز - طریقه پوش دادن
سلامت و زیبایی

طریقه پوش دادن

جمعه 5 آبان 1391 04:30 ب.ظ

نویسنده : افسانه قربانی

برای پوش دادن باید به فاصله یک سانت به ریشه موهارو پوش بدیم به این طریق که موها رو بایددر دست چپ به طرف بالا به حالت 18 درجه گرفته و با دست راست و با کمک شانه دم دار یا شانه مخصوص ، پوش بدیم .


پوش دادن صحیح اونه که موها گره گره نشه و صاف روی هم پوش داده بشه . برای موهایی که میخواهیم شینیون کنیم و مدلهای شب ،پوش بیشتری لازم است ولی برای بعضی از مدلها میتونیم همون روی سر یا به مقدار 4الی 5 سانت پوش بدیم وبقیه رو بدون پوش  درست کنیم . 
بعضی از موهای کم پشت برای مدلهای مختلف حتما پوش احتیاج  دارند .  اصولا پوش دادن حالت مو را هم بادوام تر و هم زیباتر نگه میداره.
بهترین شانه پوش  ، شانه ایست که دندانه آن بهم نزدیک باشه بخصوص شانه هایی که سر یکی از دندانه ها صاف و سر دیگری حالت گردی داشته باشه بهتره . 

طریقه شانه کردن بعد از پوش دادن 

بعد از پوش دادن اصولا باید موها رو شانه کرد و با شانه روی اون رو صاف کرد البته برای موهایی که زیاد پوش داده ایم بهتره با  برس روی اون کشیده بشه . حال چه با برس و چه باشانه به آرامی روی پوشها رو کاملا صاف میکنیم و زیر ، پوش داده شده باقی  بمونه . باید تا پایین سر تمام موها مرتب و منظم روی همدیگه به فرم دلخواه در بیاد. 
یه چیزمهم که نباید از یاد ببریداینه که پوش رو همیشه از سمت داخل دسته مو انجام بدید نه بیرون . اینجوری مو راحت تر مرتب و منظم میشه . 
برای استحکام بیشتر حالت مو (خصوصا عزیزانی که موهای کم پشت و خیلی نرمی دارند هر قسمت رو که پوش دادید کمی تافت از فاصله 30 سانتی بزنید تا حالت موها زمان بیشتری باقی بمونه .
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: پوش ، فرم دادن مو ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 6 شهریور 1392 05:53 ب.ظ
Powered by Abzarak.com