تبلیغات
زن و راز - ریمل را چطور بکار ببریم
سلامت و زیبایی

ریمل را چطور بکار ببریم

شنبه 25 دی 1389 04:51 ب.ظ

نویسنده : افسانه قربانی

 

خانومای گل و گلابی تا حال فکر کرده بودید ریمل چقدر میتونه توی گیرایی چشمها و در نتیجه چهره مون تاثیر گذار باشه ؟!

اول یکی دو نکته  رو بگم بعد بریم سر بحث ریمل و رمل زنی

تصویر اصلی را ببینید

توصیه میکنم برای آرایشهای روز کمتر از خط چشم و بیشتر از مداد چشم استفاده کنید خصوصا اینکه دیگه آرایشهای تند و خیلی رنگ دار مد نیست و خط چشم هم بیشتربرای آرایشهای شب و تند بکار بره بهتره . راستی یادمون باشه که وقتی مداد چشم رو کشیدیم با یه گوش پاک کن یا قلم موی تمیز یا انگشت کوچک آروم آروم اونو پرداخت کنیم تا از اون حالت تصنعی و نقاشی شده بیاد بیرون و به اصطلاح به چشم گیرایی و حالت بده .

حالا بریم سر اصل ریمل . اول یه ریمل خوب ریملی است که آبکی نباشه , مدت

 تاریخ انقضاش نگذشته باشده (که این میتونه خطرناک باشه و آسیب جدی به چشم برسونه ) برس ریمل نقش خیلی مهمی در حالت دادن به مژه ها ایفا میکنه . هرچقدر برس ریمل باریکتر و بلندتر باشد مژه ها بهتر و سریعتر حالت میگیرند.

ریمل زدن رو بعد از مداد  یا خط چشم و یا سایه شروع کنید :

بد نیست قبل از ریمل با فرمژه یه حالت به مژه ها بدید البته اجباری و قانون نیست ولی با این وسیل مژه ها راحت تر کنترل میشن . بعد برس ریمل رو یه بار توی لوله ریمل ببرید و ابتدا از وسط مژه ها بعد گوشه خارجی و آخر از همه که برس کمی از بار مواد ریمل سبک تر شد مژه های گوشه داخلی چشم رو ریمل بزنید. (توجه کنید در طی این مدت دیگه برس رو هی توی لوله ریمل فرو نبرید چون اولا نیازی نیست و دوم اینکه اینک کار باعث میشه هوا به داخل لوله ریمل بره و نتیجتا مواد داخل لوله زود خشک میشه ودیگه به درد نمیخوره)چشمهنوز کارمون با برس تموم نشده و آخر مواد رو روی مژه پایین بزنید چون اساسا پایین نباید خیلی ریمل بخوره چشم بیرون زده و خیلی مصنوعی دیده میشه . به این صورت که برس ریمل رو  کمی  با ملایمت روی مژه ها به  چپ و راست  بکشید و سپس دو تا سه بار آرام از بالا به پایین  روی مژه ها حرکت بدید.

 

بعد برس رو دوباره به داخل لوله فرو ببرید و پر کنید و چشم بعدی رو هم به همین صورت ادامه بدید .

حالا دوباره یه دور دیگه روی چشم اولی دوباره ریمل بزنید گوشه های خارجی چشم پر از مژهای ریز و کمرنگه سعی کنید اونها رو با ریمل رنگ و حالت بدید هم در حجم و هم در حالت چشمهاتون تاثیرش فوق العاده است . ریمل دوباره رو باید طوری بزنید که ریمل قبلی هنوز کاملا خشک نشده باشده و ضمنا خیلی هم مرطوب نباشه . چون اگه خشک شده باشده زدن ریمل کاملا بیفایده است و فقط پلک رو سنگین کردید و اگه خیلی خیس باشده مژه ها همه به هم میچسبند و بسیار بدحالت میگردند پس حواستون به سرعت عمل باشه چشمک
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -
Powered by Abzarak.com