تبلیغات
زن و راز - ترفندهای درشتتر نشان دادن چشمها
سلامت و زیبایی

ترفندهای درشتتر نشان دادن چشمها

دوشنبه 3 آبان 1389 03:47 ب.ظ

نویسنده : افسانه قربانی

 

ابتدا کمی پوشاننده (Concealer) با نوک انگشت اطراف چشم بمالید تا حلقها های زیر چشم را بپوشاند . رنگ کرم باید کمی از پوست خودتان روشن تر باشد .( دقت کنید گفتم کمی ..متاسفانه اکثر خانمهای ایرانی  اصرار براین دارند که رنگ پوستشان هنگام آرایش کردن حتما باید چندین درجه !! روشن تر گردد و این نتیجه زیبایی به همراه ندارد) .

با برس یک سایه چشم کمرنگ به پشت چشم بمالید (از محل رویش مژه ها تا زیر ابروها). از یک سایه رنگ متوسط برای پوشاندن چین روی استخوان زیر ابرو استفاده کنید . از گوشه بیرونی چین شروع کنید و سایه را با حرکتی جارو مانند (مثل حرکت برف پاک کن ماشین ) به سمت گوشه درونی چین (نزدیک بینی ) بمالید. آنقدر این کار را تکرار کنید تا رنگ کاملا با پوست مخلوط شود. اگر دوست داریدمیتوانید دو رنگ مختلف را با هم مخلوط کنید تا رنگ دلخواهتان ایجاد شود.

با یک مداد خط چشم نوک تیز پلک بالا را (نزدیک مژه ها ) آرایش کنید( بازهم از بیرون به سمت بینی ) . بعد با یک قلم موی لب خط را کمی مات کنید.

حالا فقط گوشه بیرونی پلک پایین را (تا یک سوم پلک ) خط بکشد. از همان رنگ پلک بالا استفاده کنید و باز هم با قلم موی لب( یا یک قلم موی باریک )لبه خط را محو کنید.

پس به یک نکته خوب توجه بفرمائید:

هنگام سایه زدن روشن ترین رنگ را روی کل پلک یعنی از خط مژه تا ابرو  بکشید . این سایه روشن رنگ پایه آرایش چشم شما خواهد بود . درست مانند کرم پودر که رنگ پایه آرایش صورتتان است . این سایه روشن باعث دوام رنگ و همچنین جلوگیری از خط افتادن ارایش چشمتان می شود
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: چشم ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 12 آبان 1389 05:04 ب.ظ
Powered by Abzarak.com