تبلیغات
زن و راز - شش گام برای داشتن ابروهای زیبا
سلامت و زیبایی

شش گام برای داشتن ابروهای زیبا

یکشنبه 2 آبان 1389 02:37 ب.ظ

نویسنده : افسانه قربانی

شش گام برای داشتن ابروانی زیبا و فوق العاده

گام اول

همیشه ابروها را به سوی بالا شانه کرده و مرتب کنید تا به طور طبیعی به شکلی قوس دار در بیایند.

گام دوم

مراقب شکل ابرو باشید.ابروها باید از بالای مجرای اشکی شروع و در بالاترین نقطه پشت چشم تیز شده و در گوشه بیرونی چشم پایان یابند.بسیاری از خانمها اشتباه کرده و موهای این قسمت از ابروها را بر میدارند ولی این کار باعث می شود که ابروها اریب شده و شما همیشه به نظر عصبانی و اخمو بیایید.

گام سوم

پوست خود را آماده نمایید.یک تکه پنبه را به تقویت کننده یا منقبض کننده پوست آغشته کرده و به روی ابرو بمالید.

گام چهارم

یک مداد را روی خط خارجی ابرو نگه داشته و ببینید در کجا نقطه اوج ابرو واقع می شود. از نقطه کمان ابرو تا انتهای آن ابروی شما باید یا صاف و یا کمی قوس دار برداشته شود. البته این قسمت بستگی به سلیقه خود شما دارد.

گام پنجم

موچین را با زاویه ۴۵ درجه نگه داشته و سپس موهای زیر خط ابروها را بردارید. ابروها را در جهت رشد موها بیرون بکشید ( در غیر این صورت هم ابروها بد فرم و سیخ سیخ میگردند و هم در رشد آنها اختلال ایجاد میشود). سعی کنید از فرم طبیعی ابروی خود تبعیت نمایید نه از تمایلات خود زیرا ابروهای شما در فرم طبیعی زیباتر هستند.

گام ششم

نواحی کم پشت ابرو که خالی به نظر می رسد ( که اخیرا مشکل بسیاری از خانمها شده )را با یک مدادتیز شده ابرو پر کنید . مداد را خیلی کم رنگ و سطحی بر روی ابرو بکشید با حرکات سریع روی موهای ابرو حرکت دهید . پودر ابرو ظاهری طبیعی تر به ابروهای شما میدهد.با استفاده از برس ابرو پودرهای روی ابرو را پاک کنید. اگر در کار برداشتن ابرو بی تجربه هستید از ژل های رنگی ابرو هم میتوانید استفاده کنید . روی ابروها را با این ژل با حرکات بالا و پایین بپوشانید . ژلهای اضافی را از روی ابرو پاک کنید و به ابروها شکل دلخواه را بدهید و بگذارید تا خشک شوند.

نکته

رنگ ابرو از رنگ مو دو درجه روشن تر است .البته  اگر موهای شما بلوند باشد برعکس ۲ درجه تیره تر است.

  دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: ابرو ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 12 آبان 1389 05:04 ب.ظ
Powered by Abzarak.com