تبلیغات
زن و راز - روش های اشباه برای لاغر شدن
سلامت و زیبایی

روش های اشباه برای لاغر شدن

دوشنبه 10 آبان 1389 12:20 ب.ظ

نویسنده : افسانه قربانی

اینو فراموش نکنید به هر قیمتی لاغر نشید ممکنه .... !

میخوام به روشهایی اشاره کنم که یا بی  اثر هستند,یا اثر آنها کوتاه مدته وپس از قطع دارو , وزن ما به حالت اولیه برمیگرده . بدتر از آن , این که برخی از این داروها , عوارض شدیدی دارند حتی مرگ...تعجب

مشغول تلفن طب سوزنی برای درمان انواع بیماری ها مفید و ارزشمند است , اما روش مناسبی برای کاهش و درمان چاقی نیست . چرا که موجب سوءتغذیه میشود.

مشغول تلفنداروهای ادرارآور  باعث میشوند حجم زیادی از آب بدن در مدت کواهی به صورت ادراراز بدن خارج شود. در این روش بسته به میزان مصرف ممکن است در عرض یک ساعت بدن 21 لیتر آب از دست بدهد, بدون آن که تغییری در مقدار چربی داسته باشد ! اکثر افرادی که اقدام به کاهش سریع وزن میکنند , مانند کاهش وزن یک کیلوگرم دریک ساعت (!) ازاین نوع روش استفاده می کنند.

مشغول تلفنداروهای ضد اشتها  باعث کاهش میل به غذاخوردن و کاهش موقتی وزن در افراد میشوند , ولی بعد از قطع دارو , اشتها به حالت اولیه برگشته و وزن هم , دوباره افزایش میابد. از طرفی در این روش فرد دچار سوءتغذیه و افسردگی میشود. چون مشکل چاقی با دارو خوردن حل نمی شود.

مشغول تلفنسونا  یکی از روشهای رایج برای کاهش وزن در ایران است .گرمای زیاد سونا , باعث افزایش دمای بدن و تعریق میشودوبرای همین , فردی که در سونا است مقدار زیادی آب از راه تعریق از دست میدهد. بنابراین , وزن زیادی را در این مدت کم می کند, اما این کاهش وزن هم باعث کاهش چربی بدن نمیشود. بلکه کاهش وزن به شکل کاذب است و بعد از مدت کوتاهی با نوشیدن آب , به حالت اول باز میگردد. برای اثبات این ادعا کافی است مقداری چربی حیوانی تهیه کرده و پس از وزن کردن, آن را داخل سونا بگذارید بعد از چند ساعت , آن را از سونا خارج و دوباره وزن کنید . تغییری در حجم و وزن آن ایجادنشده !!

مشغول تلفنژلهای لاغری  این شیوه هم منجر به تعریق درمناطقی میشود ودرواقع , تغییری در میزان مقدار چربی موجود در بدن افراد چاق ایجادنمیکندو آن بخشهایی که با استفاده از این ژل ها سایز کم کرده اند , پس از مدت کوتاهی به سایز سابق برمیگردند.

مشغول تلفنشکم بندهای لاغری با افزایش حرارت به صوت موضعی , باعث افزایش تعریق می شود, بنابراین آب بین سلولی و آب چربی شکم و اطراف آن از دست می روند اما چربی شکم دست نخورده سرجای خودش باقیست و بعد از مدت کوتاهی با مصرف آب دوباره همان آش و همان کاسه !

مشغول تلفنلرزش دهنده ها  در این روش به وسیله دست یا تسمه های لرزاننده , بدن را ماساژ میدهد این روش میتوانند در دفع سلولیت موثر باشد اما در کاهش وزن و از بین بردن چربی , , روش مطمئنی نیست . این روش به خاطر حرکت دادن مایعات به طرف نقاط دیگر بدن , باعث کاهش سایز میشود که کاذب و موقتی است .
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: روش لاغری ،
آخرین ویرایش: - -
Powered by Abzarak.com